#1 2010-12-24 19:55:41

Zack

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-12-24
Posty: 13
Punktów :   
Starter: Gligar
Ilość pokemonów: 1
Ulubiony typ pokemonów: Roślina, Ogień
Znienawidzony typ pokemonów: brak
Ilość odznak: 0

Gra Zacka

Po wyborze startera nastał nowy dzień. Z przyzwyczajenia wstałem z łóżka i skierowałem się w stronę okna. Nigdy nie przepadałem za zimową pogodą, dlatego nie byłem zachwycony padającym śniegiem. Po porannej higienie oraz śniadaniu pożegnałem się z rodziną i wyruszyłem w podróż, mając na sobie nieprzemakalny płaszcz. Chciałem się czegoś dowiedzieć o moim pokemonie, więc sięgnąłem po pokeball i rzuciłem go, a moim oczom ukazał się Gligar. Następnie wyciągnąłem pokedex i zeskanowałem swojego pokemona...

Offline

 

#2 2010-12-26 21:48:48

 Jungle

Moderator

24154591
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-12-24
Posty: 24
Punktów :   
Starter: Seedot
Ilość pokemonów: 1

Re: Gra Zacka

PokeDex wyświetlił następujące informacje:

http://www.dragonflycave.com/hgsssprites/frame2/207gligar.png
Gligar
Lvl: 5
Płeć: Samica
Natura: Szybka
Ataki: Trujące Żądło, Sypnięcie Piaskiem

Twoja nowa podopieczna podskakiwał dookoła Ciebie zadowolona z tego, że zaczynacie podróż. Niestety po chwili przestała się tak cieszyć i z jej twarzy znikł uśmiech, gdy zobaczyła, że na dworze jest śnieg. Widocznie również niespecjalnie lubi zimę. Śnieg spadał na was jakby chciał was ignorować. Twoja pupilka zaczęła nerwowo szarpać Cię za kurtkę i pokazywać na swój PokeBall. Chyba chce wracać.

Ostatnio edytowany przez Jungle (2010-12-26 22:01:43)

Offline

 

#3 2010-12-27 09:32:34

Zack

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-12-24
Posty: 13
Punktów :   
Starter: Gligar
Ilość pokemonów: 1
Ulubiony typ pokemonów: Roślina, Ogień
Znienawidzony typ pokemonów: brak
Ilość odznak: 0

Re: Gra Zacka

(hmm, mam prośbę... Czy mój Gligar to mógłby być samiec? Bo tak by mi bardziej odpowiadało.)

Dobra, wracaj Gligar. - zawołałem.
Trzeba ruszać w podróż. Wyciągnąłem mapę z kieszeni i kierowałem się w kierunku najbliższego miasta z nadzieją, że znajdę jakieś nowe pokemony. Jestem cały czas bardzo uważny, gdyż słyszałem o Teamie Rocket, którzy specjalizują się w porwaniach pokemonów.

Offline

 

#4 2010-12-27 16:11:40

 Jungle

Moderator

24154591
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-12-24
Posty: 24
Punktów :   
Starter: Seedot
Ilość pokemonów: 1

Re: Gra Zacka

Ja na to nie wpływam. To już Diana wcześniej ustaliła, ale wiem o co Ci chodzi. Mógłbyś napisać w jakim jesteś regionie i mieście, bądź w pobliżu jakiego miasta?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Szybko dotarłeś do centrum niestety nie mogłeś znaleźć żadnych Pokemonów. Śnieg zaczął sypać mocniej i zanim się obejrzałeś powstała śnieżyca. Musiałeś nieco zwolnić, ponieważ wiatr nie dawał iść szybciej. Gęsto padający śnieżny puch zasłonił Ci oczy, gdy nagle zobaczyłeś zarys jakiegoś małego brązowego stworzonka. Niestety nie widziałeś go zbyt dobrze, a gdy zacząłeś się do niego zbliżać on zaczął uciekać. Niestety walka twoją Gligar w taką pogodę, to chyba nie najlepszy pomysł...

Offline

 

#5 2010-12-27 17:44:21

Zack

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-12-24
Posty: 13
Punktów :   
Starter: Gligar
Ilość pokemonów: 1
Ulubiony typ pokemonów: Roślina, Ogień
Znienawidzony typ pokemonów: brak
Ilość odznak: 0

Re: Gra Zacka

Możesz pokazać gdzie napisała, bo nie bardzo to pamiętam?

Region Johto, miasto New Bark Town.

Jako, że Gligar był(a) w pokeballu, ja odwołałem się do innego wyjścia. Biorąc swój zimowy strój uformowałem go tak, że wyszło coś a'la sieć. Pobiegłem za pokemonem, po czym gdy był w zasięgu moich ramion rzuciłem się na niego i zawinąłem go w 'sieć'.

Offline

 

#6 2010-12-29 19:49:22

Noob

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-22
Posty: 88
Punktów :   
Starter: Riolu
Ilość pokemonów: 2
Ulubiony typ pokemonów: Smok, Ogień
Znienawidzony typ pokemonów: Stalowy, Ziemny
Ilość odznak: 0

Re: Gra Zacka

///Ja dokładnie pisałem ten skan i będzie już samica.//
Gdy zdjąłeś swoją zimowę kurtkę to od razu było ci bardzo zimno bo było około -20 stopni no ale miałeś na sobie jeszcze polar i bluzkę więc jakoś wytrzymałeś. Po stworzeniu a'la sieci z kurtki zacząłeś biec na tego brązowego pokemona ale gdy chciałeś już rzucać siecią to ten zniknął ci z pola widzenia, a dokładnie schował się w śniegu no nic już go raczej nie złapiesz, a jest ci co raz zimniej. Zauważyłeś nawet, że nie jesteś już w mieście tylko na drodze numer 29.


http://img269.imageshack.us/img269/3/kpbashin.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl